Resmed s9 Cpap Uyku Apnesi Cihazı ✔️

Resmed s9 Cpap Uyku Apnesi Cihazı Biraz Araştırma Yapar İseniz İstediğiniz Cpap Cihazının Resmed S9 Olduğunu Göreceksiniz. Uyku Apnesi Cpap Cihazı Çok Yüksek Teknoloji Olmasına Karşılık Kullanımı Çok Kolaydır.

Resmed S9 Escape Cpap Cihazı + Nemlendirici + Mirage fx Maske

Gece horlamaya ne sebep olur?

Horlama, büyümüş bademcikler, burun yapısı veya boynun etrafındaki aşırı kilodan kaynaklanabilir. Uyku sırasında, boyun kaslarımız bazen aşırı rahatlayabilir bazı durumlarda boğaz kısmen kapanır ve daralır, bu da horlama olarak bilinen titreşim sesine neden olur.

Cpap Cihazı Kurulumu

 • Gücün bağlı olduğundan emin olun.
 • Gerekirse yükselme süresini ayarlayın.
 • Maskenizi, maske kullanım kılavuzunda belirtildiği şekilde takın.
 • Tedaviye başlamak için, maskenizin içine nefes alın ve/veya düğmesine basın.
 • Yatağa uzanın ve hava tüpünü uykunuzda hareket etseniz de serbest kalacak şekilde ayarlayın.
 • Herhangi bir anda tedaviyi durdurmak için maskenizi çıkarın ve/veya düğmesine basın.

SmartStart özelliği

Doktorunuz cihazınızda SmartStart özelliğini açtıysa maskenizin içine nefes aldığınızda cihaz otomatik olarak başlayacak ve maskeyi çıkardığınızda otomatik olarak duracaktır.
Tedavi başladıktan sonra bir tedavi ekranı görüntülenir.
Tedavi sırasında güç kesilirse tekrar güç geldiğinde cihaz tedaviyi otomatik olarak tekrar başlatır.

ResMed S9 Cpap Cihazı Kullanım Kılavuzu

İnsanlar neden horluyor?

Bazı insanlar horluyor, bazıları değil. İşte nedeni:

Büyütülmüş bademcikler veya genişletilmiş bir dili olan kişilerin horlama olasılığı daha yüksektir. Boynunda fazla kilolu kişilerin horlama olasılığı daha yüksektir.
Kişinin burnu veya çenesinin şekli de horlamaya neden olabilir.

Resmed Cpap Cihazı Kurulumu

 1. Güç kaynağı biriminin DC kablosunu S9’un arkasına bağlayın.
 2. Güç kablosunu güç kaynağı birimine bağlayın.
 3. Güç kablosunun diğer ucunu prize takın.
 4. Hava tüpünün bir ucunu sıkıca hava çıkışına bağlayın.
 5. Monte edilmiş maske sistemini hava tüpünün serbest ucuna bağlayın

Cihaz maskeden sürekli olarak hava akımına izin verecek hava deliklerine sahip özel maskeler (veya konektörler) ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Cihaz açık konumda ve düzgün çalışıyorken cihazdan gelen yeni hava dışarı solunan havayı maskenin ventilasyon deliklerinden dışarı atmaktadır. Ancak, cihaz çalışmadığında, maskeden yetersiz temiz hava tedarik edilecektir ve dışarı solunan hava tekrar solunabilir. Dışarı solunan havanın birkaç dakikadan fazla yeniden solunması, bazı durumlarda, boğulmaya neden olabilir. Bu durum çoğu CPAP veya iki aşamalı cihaz modeli için geçerlidir.

Farklı cpap cihazlarını inceleyebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Konular

• Oksijen, yangını destekler. Sigara içilirken veya açıkta bir ateş varsa oksijen kullanılmamalıdır.
• Oksijen kaynağı açılmadan önce cihazın açılmış ve hava akışının gerçekleştirilmiş olmasını daima sağlayın. Cihaz kapatılmadan önce daima oksijen kaynağını kapatarak kullanılmamış oksijenin cihaz muhafazası içinde birikip bir yangın riski oluşturmasını önleyin.
• Hava tüpünün büyük kısmının yatağınızın üst kısmında kalmamasına dikkat edin. Bu, uyku sırasında başınıza veya boynunuza dolanabilir.
• Elektriksel olarak iletken veya antistatik hava tüpleri kullanmayın.
• Görünür hasar bulguları varsa hava tüpünü kullanmayın.
• Cihazla sadece ResMed hava tüpü ve aksesuarları kullanılmalıdır.
Farklı tipte bir hava tüpü veya aksesuar, gerçekte aldığınız basıncı değiştirebilir ve tedavinizin etkisini azaltabilir.
• Sadece ResMed 90 W veya 30 W güç kaynağı birimleri ile kullanın.
Cihaz, H5i, hava tüpü, DC/DC dönüştürücü ve pil paketinden oluşan sisteme güç vermek için 90 W güç kaynağı ünitesini kullanın.
30 W güç kaynağı ünitesi sadece cihaza güç vermek üzere tasarlanmıştır ve seyahat için önerilir.
• Sadece ResMed ürünleri, modül konektör portuna takılmak üzere tasarlanmıştır. Diğer cihazları bağlamak cihaza zarar verebilir.
• Çalışır durumdayken cihazın hava tüpünü ve/veya hava girişini tıkamak cihazın aşırı ısınmasına neden olabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  CPAP Cihazı Yeni Nesil 05302865343 ✔️

Cpap Cihazı Nemlendirici Kullanımı Hakkında En Çok Sorulan Sorular.

Nemlendirme, soluduğunuz havaya nem ekler ve CPAP, APAP veya çift seviyeli tedavinizi daha rahat hale getirebilir. Uygulama esnasında en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için, aşağıda nemlendiricinizi ayarlama ve kullanma hakkında firmamıza yöneltilen sorulardan bazılarını cevaplamaya çalıştık.

Önce suyun sıcak olduğundan emin olmak için yatmadan önce nemlendiricimi açmalı mıyım?

Havayı kuru ve tahriş edici bulursanız, yatmadan önce nemlendiricinizi 20 dakika açmak isteyebilirsiniz.

Nemlendirici genellikle sadece ısıtıcı açık ve hava daha kuru olduğunda kış aylarında kullanıyorum. Nemlendiriciyi yıl boyunca kullanmalı mıyım?

Yılın diğer zamanlarında burun semptomlarınız olduğunu düşünüyorsanız, muhtemelen nemlendiricinizi kullanmalısınız. yıl boyunca nemlendirici kullanmak, hava daha tamamen nemlendirileceğinden terapinizi daha rahat hale getirmelidir.

Cpap kullanımında ısıtıcı, nemlendirici, maske ve hortum hangisi daha fazla yıpranır?

Cihazlarla birlikte verilen boru, nemlendirici tüm testlerden geçmiş ve dayanıklığı yüksektir.

Nemlendirici haznesindeki suyu ne sıklıkla değiştirmeliyim? hiç kullanmadım?

Nemlendirici tankı ( kabı) suyu her gün kullanmasanız bile, nemlendiricini ömrünü uzatmak için her gün değiştirmeniz tavsiye edilir.

Nemlendirici bir gecede ne kadar su eksiltir?

Bir nemlendirici ne kadar su eksilteceğini bir çok etken belirler. satın aldığınız nemlendiricinin modeli, oda sıcaklığı ve oda nemi, nemlendiricinin ayarları ve hata ve hastalık durumu belirler.

nemlendirici cihazındaki su seviyesi, gece boyunca kullandığımda bile çok fazla düşmüyor. Bu durum normal midir?

Evet. Nemlendirici iklim kontrolü ayarlanırsa su sarfiyatı gerekti kadar olacaktır.

Resmed Mirage fx CPAP Maskesi

ResMed Mirage Fx Cpap Maskesi, %90 Tüm burun tiplerine uyumludur. CPAP cihazı, boru ve maske ile hava yolunuza sürekli bir hava akışı sağlar.

Sürekli pozitif hava yolu basıncı (CPAP) tedavisi, obstrüktif uyku apnesi için yaygın bir tedavidir. CPAP makinesi, sabit ve sabit hava basıncı sağlamak için bir hortum ve maske ya da burun parçası kullanır. CPAP ile ilgili yaygın sorunlar arasında sızdıran bir maske, uykuya dalma sorunu, burun tıkanıklığı ve ağız kuruluğu bulunur.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Cpap Cihazı Ventmed Cpap DS- 6 ✔️
resmed cpap mirage fx maske

Mirage fx maske fiyatı ve ürün hakkında geniş bilgi için iletişim :
02164052525 – 02164052545 – 05323779307 – 05302865343

resmed cpap maskesi Mirage fx, resmed cpap mask mirage fx, resmed maske mirage fx, resmed cpap maskesi, resmed mirage fx maske, resmed cpap maske, resmed cpap maskesi fiyatları, resmed mirage fx burun maskesi, resmed mirage fx maske fiyatı

ResMed Mirage FX burun maskesi, hafif konfor, üstün performans ve basitlik arasında mükemmel denge sunar. Tek Beden ile tam uyum
Kanatlı kendinden uyumlu alın desteği, Ayrılabilir dirsek sayesinde ayarlanırınız bozulmadan kolay çıkartma Özel tasarlanmış dolgulu başlık sayesinde terlemeyi önler ve rahatlık hissini maksimize eder.
CPAP, VPAP (BiPAP) ve ASV cihazları ile uyumludur. Rahatınız düşünülerek tasarlanan Mirage FX, yalnızca dört parçadan oluşur, kullanımı, temizlenmesi ve yeniden birleştirilmesi kolay.
Ayrıca, uyurken maksimum konfor sağlamak için tasarlanmıştır – patentli çift duvarlı, Spring Air yastığı yüzünüzde yumuşaktır ve ultra esnek allık desteği cildinizle teması azaltır.

Cpap cihazının yakında cpap maskesi verilmi?

CPAP maskesi uyku ve uyku apnesi tedavisinin önemli bir parçasıdır, uzun vadeli başarısı için çok önemlidir, bu nedenle tercih etmiş olduğunuz maskenin doğru maske olup olmadığı çok önemlidir. Üç farklı modelde CPAP maskesi mevcuttur.

Nazal Maskeler :

Nazal CPAP Maskesi Nedir?
Burun CPAP maskeleri burnunuzun etrafında üçgen şeklinde gelir ve dört noktalı bir başlık ile yerinde tutulur.
Ağız bölgesini kapatmaz.
Nazal CPAP maskeleri orijinal CPAP maskeleridir ve en popüler olanıdır. Silikon, jel veya kumaş stilleri ile gelirler.
Yüksek ve düşük kaliteli burun CPAP maskeleri arasındaki konfor boşluğu büyük olduğundan, düşük uçlu burun CPAP maskelerinden kaçının.

Cpap cihazında neden nasal maske kullanmalıyım?

CPAP tedavisi sırasında kullanıcı tarafından nasal maskelerin rahatsızlık vermediğini bu yüzden çok tercih edildiği söylenir. Sadece burnunuzdan nefes alırsanız, burun maskesi en iyi tedaviyi sunabilir. Burun yastıkları, küçük bir profil tutarken burnunuzun etrafında çok iyi bir mühür oluşturur. Ayrıca burun maskeleri silikon, jel, köpük veya kumaş malzemesinde bulunabilir. SleepWeaver maskeleri piyasadaki tek kumaş maskeleridir ve burun maskesi kullanıcıları arasında çok popüler bir seçimdir. Son olarak, çoğu burun maskesinin, maske için stabilite ve destek sunan bir alın desteği vardır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Respirox G2 Cpap Cihazı

Nasal ( Burun CPAP Maskesi )
Full Face ( Tam Yüz ) CPAP Maskesi
Nasal Pillow ( Burun yastığı CPAP Maskesi )
Nasal Prong ( Burun deliklerinin CPAP Maskesi )
Hybrid CPAP Mask ( Tam Yüz CPAP Maskeleri ResMed AirFit™ F30 Hybrid Full Face )
Oral Mask ( Ağız Çevresi Maskesi )
Total face Mask ( Burun, Ağız ve Gözleri Dahil Kapatan Maskeler )

Tam Yüz: Tam yüz maskeleri ağzı ve burun deliklerini örter ve uyku sırasında ağızdan nefes alan kişilere yöneliktir.

Aşağıda Sıraladığımız Tüm Oksijen Cihazlarının Su Kabı, Filtre, Pall Filtre, Kanül, Ara Bağlantı Hortumu, Yedek Parça ve Medikal Sarf Malzemelerini MedikalBlog Store’den Temin edebilirsiniz.

Evde hasta bakımda kullanılan medikal malzemeler.

Hasta Yakınlarının En Çok İhtiyaç Duyduğu Medikal Ürünler, Hasta Karyolası, Hasta Bakımı İçin Gerekli Medikal Ürünler, Hasta Temizlik ve Hijyen Ürünleri, Hasta Alt Bezi, Hasta Yemek Masası, Hasta Tuvalet ve Banyo Sandalyesi, Tekerlekli Sandalye, Walker, Kanedyen, Cpap Cihazı, Bipap Cihazı, Cpap Maskesi, Bipap Maskesi, Oksijen Konsantratörü, Oksijen Filtresi, Oksijen Maskesi, Pulse Oksimetre, Manometre, Oksijen Tüpü, Ateş Ölçer, Balgam Çekme Makinesi, Aspire Cihazı, Tansiyon Aleti, Nebülizatör, Buhar Makinesi, Kanül, Medikal Sarf Malzemeleri Ve Tıbbi Cihazların İstanbul, Ataşehir, Kadıköy, Göztepe, Acıbadem, Üsküdar, Ümraniye, Maltepe Kartal, Kısacası Anadolu Yakasına Bölgesine Satış Ve Kiralama Hizmetini Yapmaktayız.
Talep Etmiş Olduğunuz Cihaz ve Ürünler, Gün İçerisinde Adresinize En Hızlı Şekilde Teslimatı Yapılır.

Resmed s9 Cpap Uyku Apnesi Cihazı Kurulum ve Kullanımı Youtube

Medikalblog Store
Medikal Kozmetik Tekstil İthalat 
İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. 
Adres : Fetih Mah. Somuncu Baba Sokak No:53/A/B
Ataşehir- İstanbul / Türkiye
Mail: medikalblogstore@gmail.com

Medikalblog Store Çalışanları Olarak;

Ticari ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir.
Üye ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.
Medikalblog Store müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin
ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren
proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

Facebook Medikal Ürünler ve Malzemeler İSTANBUL Grubunda 10.000 Kişilik Kocaman Bir Aileyiz Artık Sizde Üye Olabilirsiniz.

Emeği Geçen Tüm Dost ve Arkadaşlara Ayrı Ayrı Teşekkür Ederiz..

Sipariş vermek için firmamızla iletişime geçmek için aşağıdaki iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Medikalblog Store – Medicalli
Telefon : 02164052525 – 02164052545 – 05302865343
Fetih Mahallesi, Somuncu Baba Sk. No:53, Ataşehir/İstanbul


Telefon : 02164052525 – 02164052545
Whatsapp Mobil : 05302865343 – 05323779307

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayınız...