Resmed Mirage fx ✔️

Resmed Mirage fx CPAP Maskesi Nedir?

ResMed Mirage Fx Cpap Maskesi, %90 Tüm burun tiplerine uyumludur. CPAP cihazı, boru ve maske ile hava yolunuza sürekli bir hava akışı sağlar.

Sürekli pozitif hava yolu basıncı (CPAP) tedavisi, obstrüktif uyku apnesi için yaygın bir tedavidir. CPAP makinesi, sabit ve sabit hava basıncı sağlamak için bir hortum ve maske ya da burun parçası kullanır. CPAP ile ilgili yaygın sorunlar arasında sızdıran bir maske, uykuya dalma sorunu, burun tıkanıklığı ve ağız kuruluğu bulunur.

Mirage fx maske fiyatı ve ürün hakkında geniş bilgi için iletişim :
02164052525 – 02164052545 – 0532377930705302865343

resmed cpap maskesi Mirage fx, resmed cpap mask mirage fx, resmed maske mirage fx, resmed cpap maskesi, resmed mirage fx maske, resmed cpap maske, resmed cpap maskesi fiyatları, resmed mirage fx burun maskesi, resmed mirage fx maske fiyatı

ResMed Mirage FX burun maskesi, hafif konfor, üstün performans ve basitlik arasında mükemmel denge sunar. Tek Beden ile tam uyum
Kanatlı kendinden uyumlu alın desteği, Ayrılabilir dirsek sayesinde ayarlanırınız bozulmadan kolay çıkartma Özel tasarlanmış dolgulu başlık sayesinde terlemeyi önler ve rahatlık hissini maksimize eder.
CPAP, VPAP (BiPAP) ve ASV cihazları ile uyumludur. Rahatınız düşünülerek tasarlanan Mirage FX, yalnızca dört parçadan oluşur, kullanımı, temizlenmesi ve yeniden birleştirilmesi kolay.
Ayrıca, uyurken maksimum konfor sağlamak için tasarlanmıştır – patentli çift duvarlı, Spring Air yastığı yüzünüzde yumuşaktır ve ultra esnek allık desteği cildinizle teması azaltır.

ResMed Mirage FX nasal burun maskesi

Cpap Maskesi Nedir?

CPAP cihazı, boru ve maske ile hava yolunuza sürekli bir hava akışı sağlar. CPAP cihazı, hava yolunuzda dokuyu açık tutmak için yeterli basınç oluşturur, bu nedenle hava yolunuz çökmez. CPAP cihazından gelen yumuşak, sabit hava jeti hava yolunu açık tutmak için yeterli basınç oluşturur.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Cpap Bipap Burun Maskesi

Cpap cihazının yakında cpap maskesi verilmi?

CPAP maskesi uyku ve uyku apnesi tedavisinin önemli bir parçasıdır, uzun vadeli başarısı için çok önemlidir, bu nedenle tercih etmiş olduğunuz maskenin doğru maske olup olmadığı çok önemlidir. Üç farklı modelde CPAP maskesi mevcuttur.

Nazal Maskeler :

Nazal CPAP Maskesi Nedir?
Burun CPAP maskeleri burnunuzun etrafında üçgen şeklinde gelir ve dört noktalı bir başlık ile yerinde tutulur.
Ağız bölgesini kapatmaz.
Nazal CPAP maskeleri orijinal CPAP maskeleridir ve en popüler olanıdır. Silikon, jel veya kumaş stilleri ile gelirler.
Yüksek ve düşük kaliteli burun CPAP maskeleri arasındaki konfor boşluğu büyük olduğundan, düşük uçlu burun CPAP maskelerinden kaçının.

Cpap cihazında neden nasal maske kullanmalıyım?

CPAP tedavisi sırasında kullanıcı tarafından nasal maskelerin rahatsızlık vermediğini bu yüzden çok tercih edildiği söylenir. Sadece burnunuzdan nefes alırsanız, burun maskesi en iyi tedaviyi sunabilir. Burun yastıkları, küçük bir profil tutarken burnunuzun etrafında çok iyi bir mühür oluşturur. Ayrıca burun maskeleri silikon, jel, köpük veya kumaş malzemesinde bulunabilir. SleepWeaver maskeleri piyasadaki tek kumaş maskeleridir ve burun maskesi kullanıcıları arasında çok popüler bir seçimdir. Son olarak, çoğu burun maskesinin, maske için stabilite ve destek sunan bir alın desteği vardır.

Nasal ( Burun CPAP Maskesi )
Full Face ( Tam Yüz ) CPAP Maskesi
Nasal Pillow ( Burun yastığı CPAP Maskesi )
Nasal Prong ( Burun deliklerinin CPAP Maskesi )
Hybrid CPAP Mask ( Tam Yüz CPAP Maskeleri ResMed AirFit™ F30 Hybrid Full Face )
Oral Mask ( Ağız Çevresi Maskesi )
Total face Mask ( Burun, Ağız ve Gözleri Dahil Kapatan Maskeler )

Tam Yüz: Tam yüz maskeleri ağzı ve burun deliklerini örter ve uyku sırasında ağızdan nefes alan kişilere yöneliktir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Resmed Airfit N30i Nazal (Nasal) Cpap Maskesi ✔️

Medikal Kozmetik Tekstil İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres : Fetih Mah. Somuncu Baba Sokak No:53/B Ataşehir-İstanbul / Türkiye
Tel : 0216 405 25 25 – 0216 405 25 45
Mobil : 0530 286 53 43

resmed cpap maskesi, resmed cpap mask, resmed cpap maske, resmed cpap mask f30, resmed cpap mask sizing chart, resmed cpap mask n20, resmed cpap mask airfit f30, resmed cpap mask wipes, resmed cpap mask parts, resmed cpap cihazı ayarları, resmed airfit p30i nazal cpap maskesi, resmed cpap mask assembly, resmed cpap mask amazon, resmed cpap mask airfit f20, resmed cpap mask accessories, resmed cpap mask airfit f10 vs f20, resmed s9 bipap cihazı, resmed cpap mask for beards, resmed cpap mask cushions, resmed cpap mask clips, resmed cpap mask cleaning instructions, resmed cpap mask cleaning, resmed cpap mask covers, resmed cpap mask cleaning wipes, resmed cpap mask chin restraint, resmed cpap mask disinfection guide

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayınız...