PHILIPS Remstar Auto A-flex-2

PHILIPS Remstar Auto A-flex-2 A-Flex’li PR Otomatik CPAP Makinesi, optimum uyku terapisi sağlamak için sürekli ve etkin bir şekilde değişikliklerin ne zaman, neden ve nasıl yapılacağını bilen akıllı bir çözümdür.
Yeni Sistem Bir Kurum Kutusu ve Direnç Kontrollü Nem Kontrolü gibi herhangi bir maske ile birlikte kullanılan teknolojilerin hepsi kullanıcıların etkili terapi sağlamasına yardımcı oluyor.

REMstar Auto CPAP makinesi, aşağıda özetlendiği gibi yeni, daha sessiz bir motorun yanı sıra diğer bazı ürün geliştirmeleri içeren yeni modelleridir.

Azaltılmış ses seviyeleri 
Endüstride lider Flex Ailesi olan basınç azaltma teknolojilerinin daha sessiz çalışması için tasarlanan gelişmiş WhisperSmart teknolojimizin eklenmesi ile System One, en çok önem verdiğinde piyasadaki en sessiz cihazlardan biridir: hastalar nefes aldığında.

Uzaktan geçişli ikili modlar
Şimdi, System One BiPAP Pro ve BiPAP Auto cihazları hem iki seviyeli hem de CPAP kapasitelerine sahiptir ve klinisyenler ve sağlayıcıların hasta terapisini ayarlamaları gerektiğinde, bilgisayarlar aracılığıyla uzaktan dahil olmak üzere modlar arasında kolaylıkla değiştirilebilir. Her iki seçeneğin de tek bir ünitede olması, sağlayıcıları hastaların evlerine ek geziler yapmaktan kurtarmak için tasarlanmış bir yeniliktir.

Geliştirilmiş nem çıkışı ve kontrolü
Geliştirilmiş nem çıkışı ile System One, beş kişinin seçtiği bağıl nem ayarlarını sunar ve yağmur damlasını önemli derecede azaltırken kişiselleştirilmiş konfor sunar.
Buna ek olarak, “klasik” modumuz, tercih edilirse, Nem Kontrolü’nü kapatma olanağı sağlar.

Maske fit ve mühür izleme
Maske Uyumu özelliğiyle, System One Auto cihazları hastalara maskelerinin mühürünü gerçek zamanlı olarak kontrol etme olanağı tanıyor ve basınçları gece boyunca baştan arttıkça kaçakların neden olabileceğini kendileri ve klinisyenlerine bildirebiliyorlar.

Kolay gece görüş görüntüleme
Arkadan aydınlatmalı bir ekran, hastaların karanlıkta bile System One’ın arayüzünü görebilmelerini sağlar.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Respirox G2 Cpap Cihazı

Geliştirilmiş filtrasyon tasarımı
Her cihazla birlikte verilen beyaz, çok ince bir filtre, gürültüyü arttırmadan veya etkinlikte herhangi bir değişiklik yapmadan konforu artırabilecek filtrasyon sağlar.

15mm boru seçeneği
System One, hasta konforunu ve terapiyi özelleştirecek 15 mm ve 22 mm tüp seçeneklerine sahiptir.

Çok dilli ekran
System One aygıtları, kullanım ülkesine bağlı olarak farklı diller gösterecek şekilde ayarlanabilir.

Philips Respironics Uyku Terapisi Sistemi, optimum bakım sağlamak için gelişmiş zekayı kullanır.

Daha önce mümkün olan herhangi bir şeyin ötesinde, bu yeni sistem akıllı terapinin gerçek tanımıdır. Philips Respironics Uyku Terapisi Sistemi, yazılım algoritmalarındaki gelişmeler, nemlendirme yönetimi ve kanıtlanmış teknolojilerin evliliği ile uyku düzeninizi dikkatli bir şekilde izlemek ve tedavi ihtiyaçlarının değiştiğinde telafi etmek için düşünmesini sağlar. Bu bilgi ile donatılmış halde, o zaman size gelişmiş hasta bakımı için ihtiyaç duyduğunuz zeki bilgiyi sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayınız...