Oxytek Oksijen Konsantratörü 5lt ✔️

Oxytek Oksijen Konsantratörü 5lt Satış Fiyatları 05302865343

Oxytek Konsantratörü K5BW Ergonomik yapısı ile evde oksijen solunum ihtiyacı duyan yaşlı, hasta ve covid-19 virüsü ile temas kurma durumu olan hasta yakınlarına tavsiye ederiz.


Dünya ve ülkemizde son günlerde pandemi yaşadığımız şu günlerde 5 lt oksijen makinesi ihtiyaç hasıl olmaktadır. tekerlekli oksijen makinesi dıştan çalıştırılan Sınıf II, Tip BF cihazıdır. Cihazın temel fonksiyonu tolerans değerleri içinde kalan bir hacimle oksijen temin etmektir. Tolerans imalatçının bu özel tıbbi uygulamadaki uzmanlığından kaynaklanan teknik bilgilere dayanarak belirlenmiştir. İlave olarak, cihazın aynı zamanda düşük oksijen konsantrasyonu gibi belirli hata koşullarını algılama ve alarm oluşturma özelliği de temel fonksiyonunun bir parçası olarak kabul edilir.

Ev Tipi 5lt Oksijen Solunum Cihazı İstanbul Kiralama ve Satış Yapılır.

Cihazın Kullanım Amacı Oxytek K5BW Oksijen Yoğunlaştırıcı, ilave oksijene ihtiyaç duyulduğunda tanısı konulan hastalar üzerinde reçeteli olarak kullanılır. Oksijen yoğunlaştırıcı bu hastalara oksijen konsantrasyon yüksek olan takviyeli oksijeni sağlayacaktır. Yaşam desteği veya yaşamı sürdüren bir şey değildir. Bir evde ya da kurumsal veya hastane ortamında sürekli olarak kullanılabilir. Olumsuz Olaylar ve Tehlikeler Aşağıda belirtilen talimatlara riayet edilmemesi, cihazın performansını düşürebilir ve bütün garantileri geçersiz kılabilir.

Oksijen Cihazı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar.

 • Cihazın üzerinde veya yakınında yağ, gres veya petrol bazlı ürünler KULLANMAYIN.
 • Sistemle birlikte verilenler dışında güç kaynakları veya hava filtreleri KULLANMAYIN.
 • Cihaz yanmayı hızlandıran zenginleştirilmiş oksijen gazı ürettiğinden dolayı cihazın 3 metre yakınında sigara içilmesine veya açık ateşe İZİN VERMEYİN.
 • Oksijen yoğunlaştırıcı üzerindeki giriş ve çıkış deliklerine hava akışını ENGELLEMEYİN.
 • Cihazı sıvı maddeye BATIRMAYIN.
 • Cihaz suya veya yağışa maruz bırakılmamalıdır.
 • Aksi taktirde, cihazın elektronik bileşenlerine zarar verebilir ve bütün garantileri geçersiz kılabilir.
 • Cihazı KULLANMAYIN veya teknik özellikler bölümünde belirtilen çalışma koşulları dışındaki sıcaklık ve nem oranı seviyelerine MARUZ BIRAKMAYIN.
 • Aşırı sıcaklıklar ve nem oranı seviyeleri cihaza zarar verebilir.
 • Cihazı diğer cihazlarla aynı elektrik prizine TAKMAYIN.
 • Aksi taktirde, aşırı elektrik yüküne neden olabilir.
 • Oksijen yoğunlaştıcıyla birlikte kullanmak için belirtilmeyen bazı nemlendiricilerin kullanılması cihazın performansını düşürebilir.
Dikkatinizi Çekebilir ;  Oksijen Konsantratörü Plusmed Nebulizörlü pm-kn04 Smart ✔️

Oxytek K5BW Oksijen Cihazının Teknik Özellikleri

Cihazın elektrik sınıfı: Sınıf II, Tip BF
Ağırlığı: 16 kg
Ebatları: 305 x 300 x 535 mm (Uzunluk/Genişlik/Yükseklik)
Çalışma Şekli: Sürekli
Akış Ayar Düğmesi 0-5 LPM
Oksijen Konsantrasyonu: %93+- %3 (0-5 LPM)
Oksijen Konsantrasyon Sensörünün Alarmı: %82 veya daha az
Maksimum Çıkış Gücü: 8.5 psi
Ortalama Ses Seviyesi: 45 dB(A)
Güç Kaynağı: 230VAC – 50Hz

Devilbiss Compact 525 Oksijen Konsantratörü fiyatları, Oksijen Konsantratörü Cihazı, Siemens Oksijen Konsantratörü, Sessiz Oksijen Konsantratörü, Oksijen Konsantratörü Devilbiss, Satılık Oksijen Konsantratörü, Oksijen Konsantratörü 10 lt ikinci el, Oxylife Oksijen Konsantratörü

Oxytek Konsantratörü K5BW Youtube Video

Ev Tipi 5lt Oksijen Solunum Cihazı İstanbul Youtube Video

Ev Tipi Ventilatör Kiralama Weinmann, Ev tipi ventilatör Kiralama, Ev tipi ventilatör cihazı SGK, Covidien ev tipi Ventilatör, Kiralık ev tipi ventilatör, Weinmann Ventilatör Fiyatları, Ventilatör Çeşitleri, Ev Tipi Ventilatör fiyatları, Medikal ventilatör

En Uygun Fiyat Hasta Yatakları

Hasta yatakları hastalar için oldukça önemlidir. Bunun sebebi hastaların bütün vücutlarının dinlenme gereksinimidir. Rahat ve fonksiyonel olmayan hiçbir yatak hastalar için kullanılmamalıdır. Bu sebeple hasta yatağı satışı oldukça önemlidir. Bizler piyasada bulunan en uygun hasta yatakları satışı ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Hastalık veya kazalar sebebi ile yatağa ihtiyaç duyan hastalar en uygun ve en kaliteli yatakları bulabileceğiniz tek yeriz. Hasta yataklarının birçok özelliği bulunur. Bu özellikler hastalar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede hastaların rahatı arttırılır ve iyileşme dönemleri kısaltılabilir. Bir hastanın yatakta yatarken bütün ihtiyaçlarını karşılaması gerekir.

En Uygun Fiyat Hasta Yatakları İstanbul
En Uygun Fiyat Hasta Yatakları

Hasta Yatağının Önemi

Hasta yatakları kullanan insanlar için bir ev haline gelir. Bu sebeple bazı özelliklere sahip olması gerekir.

Bunlar;

 • Hastaların vücutlarını rahat ettirmeleri gerekir.
 • Fonksiyonel olmaları gerekir. Gerektiği zaman hastaları kaldırıp dikleştirebilmelidir.
 • Etrafında destekler bulunmalıdır. Bu sayede hasta kendi kendini hareket ettirebilir.
 • Hasta bakıcıları için bir çağırma sitemi bulunabilir.
 • Özellikle boyun ve kalça kısımları son derece ortopedik olmalıdır.
Dikkatinizi Çekebilir ;  Nidek Nuvo Lite Mark Q Hafif 5lt Oksijen Konsantratörü USA ✔️

Bu özelliklere sahip ve en uygun hasta yatakları ile hizmet vermekteyiz. Bu tip yataklar her hasta için uygundur. Hastaların farklı istekleri de yatak alma konusunda etkili olmaktadır. Yataklar eğer yeterli verimi vermiyorsa hastalar rahatsız olacaktır. Hastaların rahatsız olması büyük bir problemdir. Zaten birçok problem yaşayan hastaların rahatlığı hizmetimizin temelini oluşturmaktadır.

Hasta yataklarının temizlenebilir olması önemlidir. Hastalar genellikle kaydırılarak hareket ettirildiği için yatağın çıkış ve giriş noktaları önemlidir. Temizlik sırasında hasta yerinden kaldırılacağı için yatak gerekli destekleri vermelidir. Eğer hastanın bir vücut bölümü daha yüksekte veya alçakta olması gerekiyorsa yatak buna göre ayarlanabilir olması lazım.

Yatalak Hastanın Yatak İhtiyacı

Hastalıklar bir anda sizleri bulabilir. Çeşitli virüsler, bakteriler ve kanserler yüzünden hastalar vücut fonksiyonlarını kaybedebilirler. Doğuştan vücut fonksiyonlarına sahip olmayan hastalarda vardır. Bu insanlar hayatları boyunca yatak kullanımına ihtiyaç duydukları için rahat etmeleri ve güvenlikleri son derece önemlidir. En uygun hasta yatakları kullanarak tüm bu konuyu halledebilirler.

Özellikle kaza sonucu vücut fonksiyonlarını tamamen veya dönüşlü olarak kaybeden hastaların ilk ihtiyacı yaşayabilecekleri bir yataktır. Kazalar sonucu fonksiyon kaybı yaşamayan hastaların bile yatak ihtiyacı vardır. Çeşitli cerrahi ameliyatlar sonucu dinlenmeleri ve iyileşmeleri gerekmektedir. Bunu doğru bir hasta yatağı destekleyecektir. Bu sayede hastalar çok daha hızlı bir şekilde ayağa kalkarlar.

Hasta Yataklarında Fiyat

Hasta yataklarının en büyük sorunlarından biri fiyatlarının oldukça yüksek olabilmesidir. Bu bütçeyi oldukça zorlayacaktır. En uygun hasta yatakları ile bu sorunu da çözüyoruz. Her türlü bütçeye ve hastaya uygun yataklarımız ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Kaliteli malzeme ile ürettiğimiz yatakları kullanım ömrü de oldukça uzun oluyor. Birden fazla hasta olduğu taktirde hepsinin farklı yataklar kullanması gerekiyor. Hasta yataklarımızın uygun fiyatlı olmasından dolayı birden fazla yatak almakta sorun olmayacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Oksijen Cihazı Kiralama Göztepe

Hastalık yataklarını satarak bütün hastaları rahat ettirmeye çalışıyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda uzman projeler ve görüşler ile ilerliyoruz. Yılların deneyimini uzmanlığımız ile birleştirdiğimiz zaman sattığımız yatakların tüm hastalara uygun olduğuna emin oluyoruz.

Hasta Yataklarının Yapılışı

Hasta yataklarının yapılış aşamasında şekil, boyut, eğim gibi faktörlerin beraber değerlendirilmesi lazım. Faktörler birleştirilerek oluşan en iyi sonuçla üretilen hasta yatakları en iyi hizmeti verebilecek kapasiteye sahip olurlar.

Güvenli ve Hızlı Satış

Türkiye’nin her noktasına en uygun hasta yatakları hızla ulaştırıyoruz. Hastaların yatak ihtiyacını karşılamak için hiç durmadan çalışmaktayız. En rahat ve en uygun yatakları sizlere sunuyoruz. Onlarca seçenek arasında istediğiniz tip yatağı bulabilirsiniz. Aldığınız yatağın ihtiyaçlarınızı karşılayacağına emin olabilirsiniz. Güvenli ve hızlı alışveriş özelliklerimizle hizmette bir adım daha ileri gidiyoruz. Biliyoruz ki yerine zamanında ulaşan her hasta yatağı hastalar için çok önemli. Her hastayı ve bütçesine uygun yataklarla sizleri bekliyoruz.

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabit Tel : +902163498080

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905539554343
instagram, https://www.instagram.com/evtipihastayataklari/
Linkedin, https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-922391113/
Twitter, https://twitter.com/hizlimedikal 
Skype, live:hizlimedikal 
Facebook, https://www.facebook.com/hastayatagisatiskiralamasatilikhastakaryolasi/
Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=85fQmXg6Qug

ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905539554343

Medikal Blog Store Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Gsm : +905302865343

Mail : oksijencihazi@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayınız...