Hastane Tipi Solunum Cihazı Fiyatları Medikalblog Store ✔️

Hastane Tipi Solunum Cihazı Fiyatları

Evde veya hastanede yatan her hasta için hasta bakıcılar tedavide önemli bir yere sahiptir. Evde hasta bakımında da hasta bakıcılarının önemi büyüktür. Onların işini kolaylaştıran hasta yatakları da bu işte etkili sonuç vermektedir. Hastalara bakan kişiler için yemek yedirmek, wc sorunu gidermek, ayaklarını kaldırmak, başındaki yastığı kabartmak zaman alan zor bir iştir. Hastalara özel bu yataklar sayesinde bütün bu işler sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Kumandalı veya kumandasız bütün hasta yataklarımızda hastalar istedikleri pozisyonda yatabilir veya dinlenebilir.

Yoğun bakım ventilatör fiyatları
Yoğun bakım ventilatör fiyatlarıYoğun bakım ventilatör fiyatlarıHastane Tipi Solunum Cihazı Fiyatları Medikalblog

Pratik Solunum Cihazları

Evde bakım hizmetinde hastane tipi solunum cihazı fiyatları kategorisindeki seçenekler önemlidir. Özellikle pandemi nedeniyle hastanelerin dolması evde bakım hizmetinin önemini artırmış durumdadır. Satın alma ve kiralama gibi kategorilerde sağlıklı çözümler için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Ürünlerimizin genel özelliği şu şekildedir;

  1. Cihazlar dezenfekte edilmektedir.
  2. Çalışabilir şekilde teslim edilmektedir.
  3. Eve teslim işlemleri servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
  4. Ürünler hasta yataklarıyla uyumludur.

Güvenli bir şekilde solunum cihazı siparişi gerçekleştirmek için bizi aramanız yeterlidir.

Hastane Tipi solunum cihazı
Hastane Tipi Solunum Cihazı Fiyatları Medikalblog Store

Medikalblog Store 7/24 Servis Hizmeti

Servis ve yedek parça gibi imkanlara sahip olan bu yataklarla hastaların bakım süresi de çok kısalmaktadır. Kiralamada ve satışta güncel yöntemleri tercih eden şirketimiz, kısa sürede teslimat seçenekleriyle hasta yataklarını adresinize taşımaktadır. Ev tipi hasta yatakları, motorlu hasta yatakları ve ikinci el kategoride teslimatı gerçekleştirilen yataklar Mosspa Hasta Yatakları firmamızın uzmanlık alanı içerisinde yer almaktadır.

Hastane tipi solunum cihazı fiyatları için servis ekibimizi arayabilirsiniz. Yatalak hastaların, ihtiyarların ve çocukların bakımı, özellikle hastayken çok zordur. Yataktan çıkamayan hastalar için klozetli sandalyeler kullanışlıdır. WC sandalye seçenekleri hasta yataklarının hemen yanına bulunabilir. Bu şekilde hastanın tuvalet ihtiyacı da giderilmiş olur.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Oxykons Oksijen Konsantratörü 5lt ✔️
Solunum cihazı ventilatör fiyatları
Hastane Tipi Solunum Cihazı

Tıp Dünyası ve Hasta Yatakları

Hastanelerde hastalarla birebir ilgilenmek çok zordur. Hasta yakınlarına izin verilmesine rağmen yine de hasta yataklarına ihtiyaç vardır. Özellikle yoğun bakım ünitelerinin dolması ile birlikte bakım işlemleri de çok zor hale gelmektedir. Bulaşıcı hastalığın arttığı günümüzde de hasta yakınları ve hasta bakıcıları için risk iki katına çıkmış durumdadır. Bu işte kolaylık sağlayan hastalara özel yataklar büyük kolaylık sağlamış durumdadır.

Hastaların iyileşmesi ve kısa sürede yeniden normal hayatına kavuşması özel bakım ile mümkündür. Özel bakım işlemlerinde de hastalara özel üretilmiş olan yataklar olmazsa olmazdır. Bu ürünü satın almak, nakliye ücreti ödeyerek eve getirmek ve montajını yapmak zordur.

Bütün bu işleri Mosspa Hasta Yatakları firmamıza bırakarak kısa sürede yatak sorunun çözebilirsiniz. Deneyimli elemanlarımız sitemizde bulunan ürünlerden tercih ettiğini ürünü kısa sürede adresinize getirip montajlıyor. Montajlama işleminin yanı sıra yedek parça problemi de şirket elemanlarımız tarafından çözüme kavuşturuluyor. Hastane tipi solunum cihazı fiyatları ürün seçeneklerine göre farklılık göstermektedir.

Abs, ful abs, 2 motoru, 3 motoru ve 4 motorlu hasta yataklarından istediğinizi sipariş edebilirsiniz. Serum seti, yemek masası ve solunum kategorisinde yer alan cihazları sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için kalite bakımından tıbben kanıtlanmış hasta yataklarını sipariş edebilirsiniz. Yüksek teknoloji ürünü olan bu ürünleri kiralama seçenekleriyle kiralayabilirsiniz.

İkinci El Ekonomik Medikal Çözümler

Özel tasarımlı yataklarımızı kiralamak isteyenler için ikinci el ürün seçenekleri aradığınız seçeneklerden biridir. İkinci el hasta yatakları kategorisinde satın almak istediğiniz bütün ürünleri kısa sürede teslim ediyoruz. Ürün teslimat işlemlerinde verdiğiniz bilgilerin doğru olması gereklidir. Zaman kaybının önlenmesi için bu konu önemli bir konudur.

Salgının artması ile birlikte ikinci el seçeneklerinde dezenfeksiyon konusu gündeme gelmiştir. Medikalblog Store olarak pandemi dışında da ikinci el kategorisinde gerekli dezenfeksiyon işlemini yapıyoruz. Dezenfeksiyonda kullanılan güvenilir kimyasal maddeler, deneyimli elemanlar tarafından kullanılmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Evde Solunum Cihazı ✔️

İkinci el ekonomik ve kaliteli hasta yataklarını yine ekonomik kiralama seçenekleriyle anında sipariş edebilirsiniz ve hastalık süresi boyunca kullanabilirsiniz. Ekibimiz teslimat ve iade alımı gibi konularda tecrübelidir ve bu konuda yardımcı olmaktadır.

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabit Tel : +902163498080

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905539554343

instagram, 
https://www.instagram.com/oksijenkonsantratoru/

Linkedin, 
https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-922391113/

Twitter,
https://twitter.com/hizlimedikal 
 
Facebook, 
https://www.facebook.com/oksijenkonsantratoruventilatornebulizator

Youtube : 
https://www.youtube.com/watch?v=fEotGdwoW0M

Bataryalı taşınabilir oksijen konsantratörü fiyatları ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905539554343

Medikal Blog Store Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Gsm : +905302865343

Mail : mosspahastayatagi@gmail.com

Yoğun bakım ventilatör fiyatları, Hastane Tipi solunum cihazı, Hastane Tipi ventilatör Fiyatları, Solunum cihazı fiyatları, Solunum cihazı fiyatları hastane Tipi, Solunum cihazı ventilatör fiyatları, Oksijen solunum cihazı fiyatları, Ev Tipi solunum cihazı fiyatı

oksijen-konsantratoru
  • oksijen-konsantratoru
  • Solunum cihazlarını Türkiye yaşam şartlarında Medikalblog Store olarak en iyisini, en uygun fiyatta müşterilerimize temin etmekteyiz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonBizi Arayınız...