Evde Solunum Cihazı ✔️

Evde Solunum Cihazı Oxykons 5 lt Ev Tipi Oksijen Konsantratörü

Evde Solunum Cihazı Satış Noktası Medikalblog Store 02164052525 – 02164052545 Ataşehir / İSTANBUL

Birçok hasta çeşitli sebeplerle akciğer kapasitelerini kaybetmektedir. Bunun sonucu olarak oksijeni tutma kapasiteleri azalmaktadır. Yani hastalar nefes aldıkları zaman yeterli miktarda oksijen alamaz hale gelirler. Bu nedenle dışarıdan ekstra olarak oksijen almaları gerekir. Bunun en iyi çözümü evde solunum cihazı bulundurmaktır. Bu sayede ne zaman ihtiyaç olursa olsun hızla oksijene ulaşılabilir.

Durumu ağır olan hastalar genel olarak hastanelerde solunum cihazlarına bağlı kalmaktadırlar. Bunu istemeyen hastaların ise evlerinde çözüme ihtiyaçları vardır. Özellikle geceleri uyurken oksijen eksikliğine uğramak nefes darlığı yaratır. Bu nefes darlığı hastayı uyandırır ve oksijen alması gerekir. Solunum cihazları sayesinde oksijene hızla ulaşabilir.

Solunum Cihazlarının Önemi

Birçok hasta ekstra oksijen ihtiyacı duymaktadır. Solunum insanın vazgeçilmez ve en öncelikli ihtiyacıdır. Solunum güçlü çeken hastalar makineler yardımıyla nefes alırlar. Bu nedenle kaliteli, kolay taşınabilen bir cihaz onlara yardımcı olmaktadır.

Solunum cihazlarında olması gereken özellikler kısaca şunlardır;

  1. Kolay taşınabilir ve kurulabilir olmaları gerekir.
  2. Kaliteli bir malzemeden üretilmelidirler. Hava kaçağı kesinlikle olmamalıdır.
  3. İhtiyaca göre hava değerleri değiştirilebilir olmalıdır.
  4. Kolay bir şekilde yenilenebilir olmalıdır.
  5. Her hastaya uygun aparatları bulunmalıdır.

İşte tüm bu özelliklere sahip solunum cihazları ile hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Solunum cihazlarımızın uzun süreli ömürleri sayesinde hastalarımızın ekstra bir ihtiyacı olmamaktadır. Herkes tarafından kolayca monte edilip kullanılabilirler. Bu nedenle evde solunum cihazı ihtiyacı olan herkesin uğraması gereken bir noktadayız.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Omron Maskeli Buhar Makinası Fiyatları

Farklı Kullanım Alanları

Solunum cihazları yoğun bir şekilde oksijen vermektedir. Bu sayede kendiliğinden oksijen tutamayan akciğerlere oksijen tutturmaktadır. Sadece hastalarda değil normal insanlarda da kullanılabilir. Çevrede zararlı gaz miktarı arttıkça akciğerlerin oksijen bağlama kapasitesi azalır. Bunun sonucunda hasta olmayan kişilerde yeterli kadar oksijene ulaşamazlar. Çevre koşulları kötü olan insanlarda solunum cihazları kullanarak ilerde oluşabilecek zararlı durumlardan korunabilirler. Ayrıca evde solunum cihazı kullanımı oldukça basit olduğu için herkes tarafından kullanılabilir.

Hasta için Devamlı Solunum İhtiyacı

Ev tipi solunum cihazlarına esas olarak ileri derece solunum fonksiyonu bozulmuş insanlar ihtiyaç duymaktadır. Bunun sebebi bu kişilerin devamlı olarak solunum cihazına bağlı yaşamalarıdır. Solunum cihazı olmadığı taktirde rahat bir şekilde nefes alamazlar. Bu nedenle solunum cihazlarımız insanların konforunu ve hayat standartlarını yükseltmektedir. Solunum cihazına hastanede bağlı kalmaktansa evde bağlı kalmak çok daha konforludur. BU nedenle bu hastalara hemen bir solunum cihazı temin edilmesi gerekir.

Kaliteli Solunum Cihazları

İhtiyacı tam olarak karşılayan, hiçbir sorun yaratmayan ve her bütçeye uygun cihazlarımız ile her türlü solunum ihtiyacını karşılamaktayız. Uygun fiyatlarımı ile yaşam boyu solunum desteğine ihtiyaç duyan insanların yükünü hafifletiyoruz. Hastalık ne olursa olsun çözümü solunum cihazlarından geçiyor. Temiz hava almanın en kolay ve hızlı yolu.

Aynı zamanda solunum cihazları acil bir ihtiyaçtır. Sipariş verildikten çok kısa bir süre sonra ürünü teslim ederek hastaların herhangi bir mağduriyet yaşamasını engelliyoruz. Kullandığımız kaliteli malzeme ile uzun ömürlü bir ürün sunmaktayız. Değişen parçalar ise oldukça hızlı bulunup değiştirilebilen parçalardır. Bu nedenle bir değişim gerektiği zaman anında uygun bir şekilde değiştirilebilir.

Taşınabilir Solunum Cihazları

Solunum cihazlarının taşınabilir olması büyük önem içirir. Bunun sebebi kullanıcının gittiği her noktada solunuma ihtiyaç duymasıdır. Kolay taşınan bir cihaz sayesinde nereye gidilirse gidilsin rahat bir solunum yapılmış olur. Basınç seviyeleri kolay bir şekilde ayarlanır ve hastaya uygun hale getirir. Yapısından ötürü her türlü yere konulabilir ve büyük alanlar kaplamaz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  5lt Oksijen Solunum Cihazı Fiyatları ✔️

İster oturma odasında, ister mutfakta her yerde kullanıma uygundur. Taşınabilir olduğu zaman anlık olarak kişilerin yanında da taşınabilir. Bu sayede solunum desteği anlık olarak bile kesilmemiş olur. Rahat aparatları sayesinde ağız ve burunda ağrı yaratmaz. Devamlı olarak kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Lastikleri sayesinde her türlü yüz ve kafa yapısına uygun olarak ayarlanabilir.

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabit Tel : +902163498080

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905539554343
instagram, https://www.instagram.com/oksijenkonsantratoru/
Linkedin, https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-922391113/
Twitter, https://twitter.com/hizlimedikal 
Skype, live:hizlimedikal 
Facebook, https://www.facebook.com/oksijenkonsantratoruventilatornebulizator
Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=fEotGdwoW0M

Bataryalı taşınabilir oksijen konsantratörü fiyatları ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905539554343

Medikal Blog Store Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Gsm : +905302865343

Mail : mosspahastayatagi@gmail.com

Evde Solunum cihazı Fiyatları, Ev tipi solunum cihazı fiyatları, Ev Tipi solunum cihazı fiyatı, Oksijen solunum cihazı fiyatları, Evde solunum cihazı, Ev tipi solunum cihazı SGK, Evde solunum cihazı nereden alınır, Trakeostomi solunum cihazı Fiyatları

oksijen-konsantratoru
  • oksijen-konsantratoru
  • Solunum cihazlarını Türkiye yaşam şartlarında Medikalblog Store olarak en iyisini, en uygun fiyatta müşterilerimize temin etmekteyiz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonBizi Arayınız...