En İyi Oksijen Konsantratörü ✔️

En İyi Oksijen Konsantratörü, Ev tipi medikal oksijen solunum cihazlarını en uygun fiyat politikası ile temin etme imkanına sahipsiziniz.

En İyi Oksijen KonsantratörüKOAH hastaları için oksijen konsantratörü

Piston sistemi ile çalışan motorlu özelliklere sahip hasta yataklarımız, elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Abs ve ful abs motorlu ürünlerimizin yanı sıra manuel ürünlerimiz de satışa sunulmaktadır. Karyola tipi ve ev tipi hastalara özel yataklar, tedavi dünyasında kolaylık sağlayan medikal ürünlerdir. Solunum cihazı, yatak, wc sandalye ürünü ve en iyi oksijen konsantratörü gibi ürünler ürün listemizi oluşturmaktadır.

Ev tipi oxykons oksijen konsantratörü satış fiyatları
En İyi Oksijen Konsantratörü – Ev tipi oxykons oksijen konsantratörü satış fiyatları

Oxytek K5BW Oksijen Cihazının Teknik Özellikleri

Cihazın elektrik sınıfı: Sınıf II, Tip BF
Ağırlığı: 16 kg
Ebatları: 305 x 300 x 535 mm (Uzunluk/Genişlik/Yükseklik)
Çalışma Şekli: Sürekli
Akış Ayar Düğmesi 0-5 LPM
Oksijen Konsantrasyonu: %93+- %3 (0-5 LPM)
Oksijen Konsantrasyon Sensörünün Alarmı: %82 veya daha az
Maksimum Çıkış Gücü: 8.5 psi
Ortalama Ses Seviyesi: 45 dB(A)
Güç Kaynağı: 230VAC – 50Hz

Siparişler Zamanında Adresinizde

Hastalara özel olan Sağlık Bakanlığının onayladığı yataklarımız silme, temizleme, kimyasal maddelerle dezenfekte etme gibi işlemlerden geçtikten sonra teslim edilmektedir. Teslimat, montaj ve ürünün geri alınması gibi bütün işlemler servis ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Ekonomik, pratik, kullanışlı ve ful fonksiyonlu ürünlerimizle evde hasta tedavisi çok daha kısa sürecektir. Medikalblog en iyi oksijen konsantratörü kategorisinde ilk sırada yer almaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Oksijen Konsantratörü Su Kabı Salter Labs

Rahat yatağı olan bir hasta moralli olacaktır ve morali yüksek bir hasta da kısa sürede iyileşecektir. İyileşme problemi yaşayan birçok hasta, sıradan yataklarda yatmaktadır ve bu nedenle ciddi anlamda psikolojik bunalım yaşamaktadır. Yastığı rahat olmayan bir hasta için sürekli yastık düzeltmek ve yemek yerken tepsideki yemekleri devirmek hastanın iyileşme sürecini sekteye uğratmaktadır. Sürekli sırt üstü yatan hastaların sırtında meydana gelen yaralar ise ayrı bir dert olarak karşımıza çıkar. Şişme yataklarla uyumlu özel hasta yatakları, sürekli sırt üstü yatan hastaların sırtında meydana gelen yaraları önler.

Ev Tipi Hasta Yatakları
Ev Tipi Hasta Yatakları

Sevdikleriniz İçin Hasta Yatağı Alın

Evinizde tedavi gören sevdikleriniz için yapmanız gereken onlar için hastalık süresi boyunca rahat etmesini sağlayan hasta yatağı ürünlerini satın almaktır. Solunum cihazı, wc klozet ve benzeri kategorilerde çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, sağlık sektörüne özel olan ve hastanelerde en önemli demirbaş kategorisinde yer alan yatakları evinize taşımaktadır. En iyi oksijen konsantratörü sipariş işlemlerinde güncel seçenekleri değerlendiriyoruz.

Servis işlemlerinde taşıma ve montaj konusunda Medikalblog hizmet vermeye devam etmektedir. Teslimat aşamasında maskelerini takan elemanlarımız, ellerini dezenfekte etmektedir ve sosyal mesafeye uymaktadır. Ürünlerin temizlik işlemleri de yine ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ekibimiz özel hasta yatakları konusunda Medikalblog bazında tercih edilmektedir. Solunum cihazı satışı, kiralaması ve teslimatı konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Medikal Dünyasının En Önemli Seçeneği

Sağlık dünyasında hasta tedavisi sadece doktor ve ilaçtan ibaret değildir. Bu işin geri planında hasta bakıcılar, hemşireler ve hasta yatakları da önemli görev almaktadır. Hastanın ihtiyaçlarını giderilmesi, rahat etmesi, taşınması, wc ihtiyacının giderilmesi ve yemeğinin yedirilmesi tedavi kadar önemli bir konudur.

Hastaların tedavi süresini kısaltan bu yataklar;

  1. Ortopedik özelliğe sahip yataklarımız, bel veya boyun ağrısına neden olmamaktadır.
  2. Motorludur ve fonksiyonel özelliklere sahiptir. Kumanda sistemi sayesinde hasta yatağının pozisyonunu kendi değiştirebilmektedir.
  3. Hastaya bakanlar için kolaylık sağlayan bu teknoloji harikası yataklarımız, bakım işleminin en iyi şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır.
  4. Temizlenebilir özelliklere sahip antibakteriyel kategorisinde yer alan bu yataklar, bulaşıcı hastalıkla mücadelede büyük kolaylık sağlamaktadır.
  5. Kiralama ve satın alma kategorisinde temin edilen yataklarımız herkes için en iyi seçenektir.
Dikkatinizi Çekebilir ;  Respirox Ev Tipi Oksijen Cihazı Satış Medikalblog ✔️

Evinizde tedaviye ihtiyaç duyan yakınlarınıza daha iyi bir şekilde bakmak istiyorsanız hastalara özel yatak seçeneklerini tercih etmelisiniz. Her hasta için sitemizde seçenek bulunmaktadır ve bu konuda 7/24 çözüm üretilmektedir.

Yıllardır Bu Sektörde Hizmet Veriyoruz

Medikal malzeme satış, kiralama ve servis işlemlerinde yıllardır hizmet veren ekibimiz, aradığınız tecrübeye sahiptir. Solunum cihazı, hasta yatağı ve wc sandalyesi gibi ürünler konusunda şirket bazında çözüm odaklı hareket eden Medikalblog online sipariş işlemlerinde kolaylık sağlamaktadır.

Evden çıkmadan hasta yatağını evinize sipariş etmek için müşteri hizmetlerimizi aramanız ve istediğiniz model özelliğine sahip yatağı sipariş etmeniz yeterlidir. Kiralama işlemlerinde müşterimiz sadece kiralama ücreti ödemektedir. Elemanlarımız yatağı getirip kurmaktadır ve teslim alma işlemini yine elemanlarımız gerçekleştirmektedir.

Sıkça sorulan sorular?

KOAH hastaları için oksijen makinesi fiyatları

5lt oksijen solunum cihazları 3000 tl den başlar marka ve ithal edilen ülkeye göre fiyatları 9000 tl ye kadar mevcuttur.

Oksijen Konsantratörü Fiyat

Oksijen solunum cihazları 5 lt ve 10 lt olarak iki farklı makine olarak satışa sunulmaktadır.

5lt oksijen solunum cihazları 3000 tl den başlar marka ve ithal edilen ülkeye göre fiyatları 9000 tl ye kadar mevcuttur.

10lt oksijen solunum cihazları 9000 tl den başlar marka ve ithal edilen ülkeye göre fiyatları 18000 tl ye kadar mevcuttur.

KOAH oksijen seviyesi Koah hastalarında oksijen kaç olmalı?

Koah hastalarında hastalığın durumuna göre oksijen durumu (KOAH oksijen seviyesi) değişim gösterebilir, oksijen satürasyon ölçümünü pulse oksimetre cihazı ile ölçüm yapılır, sağlıklı oksijen seviyesi 92-98 olmalıdır.

KOAH hastaları için Oksijen Tüpü fiyatları

Solunum hastalarının ister sgk ister kendi imkanları ile temin etsin ev tipi oksijen tüpü 5 lt veya 10 lt olarak medikal (Medikalblog) firmalardan tedarik edebilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ev Tipi Solunum Cihazı ✔️

2.el oksijen konsantratörü fiyatları

Oksijen makineleri kullanım şekli ve kullanım sürelerine göre fiyat değişimi göstermektedir. İstanbul’da 2.el oksijen solunum cihazı alacak veya satacak iseniz 02163498080 – 05302865343 numaralı telefonlardan bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 2.El Medikal ürün alan yerler?, 2.el medikal ürünler satan yerler?, İkinci El Medikal malzeme alan yerler, 2.el medikal cihaz

En İyi Oksijen Konsantratörü

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabit Tel : +902163498080

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905539554343
instagram, https://www.instagram.com/oksijenkonsantratoru/
Linkedin, https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-922391113/
Twitter, https://twitter.com/hizlimedikal 
Skype, live:hizlimedikal 
Facebook, https://www.facebook.com/oksijenkonsantratoruventilatornebulizator
Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=fEotGdwoW0M

Bataryalı taşınabilir oksijen konsantratörü fiyatları ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905539554343

Medikal Blog Store Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Gsm : +905302865343

Mail : mosspahastayatagi@gmail.com

oksijen-konsantratoru
  • oksijen-konsantratoru
  • Solunum cihazlarını Türkiye yaşam şartlarında Medikalblog Store olarak en iyisini, en uygun fiyatta müşterilerimize temin etmekteyiz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonBizi Arayınız...