Devilbiss 10 lt Oksijen Konsantratörü (makinesi – cihazı) Satış Fiyatı ✔️

Devilbiss 10 lt Oksijen Konsantratörü (makinesi – cihazı) Satış Fiyatı 1.970 ABD Doları

DeVilbiss 1025 KS 19 kg ağırlığında oksijen konsantratörü, huzurevi, ev kullanıcısı, hastane ve benzeri alanlarda hastaların ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve doğru miktarda oksijeni izleyebilecek entegre bir oksijen sensörüne (OSD) sahiptir.

10 litrelik oksijen konsantratörü sadece 19 kg (42 lbs) ağırlığındadır ve piyasadaki en küçük ve en kompakt yüksek kapasiteli konsantratörlerden biridir ve 5 lpm’den fazla oksijene ihtiyaç duyan hastalar için idealdir. Üretilen oksijeni izlemek için özel bir DeVilbiss oksijen algılama cihazı (OSD) ile donatılmış olan bu yoğunlaştırıcı, kullanıcı güvenliğini ve ürün güvenilirliğini sağlamaya yardımcı olur.

1025 oksijen konsantratörü, 525 konsantratörünün güvenilir özelliklerine göre tasarlanmıştır ve farklı akış gereksinimleri olan hastalar için optimum oksijen iletimi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

DeVilbiss Healthcare tarafından üretilen Compact 1025 KS oksijen konsantratörü, gerektiğinde 24 saat kesintisiz oksijen temini sağlayan bir cihazdır.

ABD’de bir araya getirilen ve 5 Litre ile aynı kutuda imal edilen 10 Litre Konsantratör, silindir transfer sistemleriyle de uyumludur.

Oksijen konsantratörü odadaki havayı emer, oksijeni diğer gazlardan ayırır ve hastaya yüksek konsantrasyonda oksijen verir. DeVilbiss Healthcare, uzun süreli ev oksijen tedavisi (USOT) için sabit bir oksijen terapi sistemi üretmek üzere 1888 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur ve hastaların evde oksijen almasını sağlar.

19 kg ağırlığında olan cihaz 525 ünitesine özdeş bir ayak izi olan 1025, rekabetçi 10 Litre yoğunlaştırıcılardan önemli ölçüde daha küçük ve daha hafif olarak piyasaya sunulmuştur.

Devilbiss 10 lt Oksijen Konsantratörü (makinesi – cihazı) Satış Fiyatı
Devilbiss 10 lt Oksijen Konsantratörü (makinesi – cihazı) Satış Fiyatı

DeVilbiss 1025 KS 10 litre oksijen konsantratörü, oksijen tedavisi gören hastalar için en uygun oksijen tedavisini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Güçlü motoru sayesinde, işleme sırasında değişen akış gereksinimlerine göre 10 litreye kadar destekleyebilir. LED alarm göstergeli ön etiket ve okunması kolay sembollerin kullanımı kolaydır. Sadece 19 kg ağırlığında olup benzer ürünler arasında hafif ve kompakt bir yapıya sahiptir. Dijital saat ölçeri kullanarak kullanım süresini kolayca takip edebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  5 lt Oksijen Konsantratörü Elite ✔️

Erişilebilir hasta dijital kontrolleri, uzaktan görülebilen parlak LED’ler, korumalı kanül bağlantısı ve hasarı önlemek için gömme su kabı nemlendirici köşesi.

Devilbiss 1025 KS oksijen konsantratörü, hastaların ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve doğru miktarda oksijeni izleyebilecek entegre bir oksijen sensörüne (OSD) sahiptir. Bu şekilde, hastanın sürekli yüksek konsantrasyonda oksijen alımı garanti edilir. Devilbiss oksijen ekipmanı 24/7 İstanbul ve Türkiye geneli 02164052525 – 02164052545 – 05302865343 telefon desteği hattı, hızlı servis ve uzman personel her zaman oksijen tedavisi için size eşlik eder.

Devilbiss 10 lt Oksijen Konsantratörü istanbul, devilbiss 10 lt oksijen konsantratörü, devilbiss oksijen konsantratörü fiyatı, devilbiss oksijen makinesi, devilbiss oksijen konsantratörü fiyat, devilbiss oksijen konsantratörü, devilbiss compact 525 oksijen konsantratörü fiyatları, devilbiss oksijen konsantratörü servis

Devilbiss 10 lt Oksijen Konsantratörü (makinesi – cihazı) Satış Fiyatı Youtube Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayınız...