5 lt Ev Tipi Oksijen Makinesi Oxykons ✔️

5 lt Ev Tipi Oksijen Makinesi Oxykons Covid-19 veya Solunum Sıkıntısı Çeken Hastalara % 92 – 96 Aralığında 7/24 Oksijen Üreten Makine

Oksijen üreten makineyi istanbul sınırları içinde kiralık oksijen konsantratörü, satılık oksijen konsantratörü ve 2.el oksijen konsantratörü olarak tedarik etme imkanına sahipsiniz.

Evde Solunum Cihazı Oxykons 5 lt Ev Tipi Oksijen Konsantratörü
Evde Solunum Cihazı Oxykons 5 lt Ev Tipi Oksijen Konsantratörü

Oxytek K5BW Oksijen Cihazının Teknik Özellikleri

Cihazın elektrik sınıfı: Sınıf II, Tip BF
Ağırlığı: 16 kg
Ebatları: 305 x 300 x 535 mm (Uzunluk/Genişlik/Yükseklik)
Çalışma Şekli: Sürekli
Akış Ayar Düğmesi 0-5 LPM
Oksijen Konsantrasyonu: %93+- %3 (0-5 LPM)
Oksijen Konsantrasyon Sensörünün Alarmı: %82 veya daha az
Maksimum Çıkış Gücü: 8.5 psi
Ortalama Ses Seviyesi: 45 dB(A)
Güç Kaynağı: 230VAC – 50Hz

5 lt Ev Tipi Oksijen Makinesi Oxykons Covid-19
5 lt Ev Tipi Oksijen Makinesi Oxykons Covid-19

Siparişler Zamanında Adresinizde

Hastalara özel olan Sağlık Bakanlığının onayladığı yataklarımız silme, temizleme, kimyasal maddelerle dezenfekte etme gibi işlemlerden geçtikten sonra teslim edilmektedir. Teslimat, montaj ve ürünün geri alınması gibi bütün işlemler servis ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Ekonomik, pratik, kullanışlı ve ful fonksiyonlu ürünlerimizle evde hasta tedavisi çok daha kısa sürecektir. Medikalblog 5 lt Ev Tipi Oksijen Makinesi Oxykons kategorisinde ilk sırada yer almaktadır.

Ev tipi oxykons oksijen konsantratörü
Ev tipi oxykons oksijen konsantratörü
5 lt Ev Tipi Oksijen Makinesi Oxykons Video

Rahat yatağı olan bir hasta moralli olacaktır ve morali yüksek bir hasta da kısa sürede iyileşecektir. İyileşme problemi yaşayan birçok hasta, sıradan yataklarda yatmaktadır ve bu nedenle ciddi anlamda psikolojik bunalım yaşamaktadır. Yastığı rahat olmayan bir hasta için sürekli yastık düzeltmek ve yemek yerken tepsideki yemekleri devirmek hastanın iyileşme sürecini sekteye uğratmaktadır. Sürekli sırt üstü yatan hastaların sırtında meydana gelen yaralar ise ayrı bir dert olarak karşımıza çıkar. Şişme yataklarla uyumlu özel hasta yatakları, sürekli sırt üstü yatan hastaların sırtında meydana gelen yaraları önler.

Dikkatinizi Çekebilir ;  2.El Taşınabilir Oksijen Konsantratörü ✔️

Hasta Yatağı Ne Kadar?

Hasta yatakları, belirli süreler için veya ömür boyu olacak şekilde ihtiyaç duyulan yataklara örnektir. Hastaların sağlık durumlarına yardımcı olmak ve hastaya bakacak olan bireylere yardımcı olmak amacıyla; hasta yatakları konusunda çeşitli hizmetler ve avantajlar sağlıyoruz. Sağlanan hizmetler sonucunda ve yatağı özellikleri göz önünde bulundurulduğu zaman; hasta yatağı ne kadar sorusuna farklı yanıtlar verildiği gözlemlenir. Bu sebeple; hasta yatağı fiyatları neye göre değişir, yatakların fiyatı nedir, gibi konuların da bilinmesi önerilir.

3 Motorlu Medikal Ahşap Ev Tipi Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Fiyatını Etkileyen Durumlar Nelerdir?

Tercih edilecek olan hasta yatakları, farklı özellikler göz önünde tutularak ücretlendirilir. Her özelliğe uygun olacak şekilde hizmet veriyor olmakla birlikte, kişilerin bu etkenlere dikkat etmesini öneririz.

Hasta yatağı fiyatını etkileyen etkenler şu şekildedir:

  • Hasta yatağının ne kadar süre için temin edileceği konusu, hasta yatağı fiyatlarını doğrudan etkiler. Bazı durumlarda hastalık geçici olduğu için yatağın temelli olarak alınmasına gerek yoktur. Bu sebeple kiralama yapılması yeterli görülür. Benzer şekilde, hastanın yatağa bağlı olma durumu oldukça uzun süre için geçerli olabilir. Bu tür durumlarda, hasta yatağının satın alındığı gözlemlenir. Her iki türlü de müşterilerimize kolaylık saylıyor olmakla birlikte, bu durumların ücrete etki ettiğini belirtmemiz gerekir.
  • Hastalık durumunun ciddi olması, hastanın dışarıdan alınacak olan her türlü mikroba karşı daha hassas olmasına neden olabilir. Bu tür durumlarda, özel olarak kir tutmayan ve mikroba karşı olan yatakların tercih edilmesi gerekir. Sonuç olarak da ücret durumunda değişiklikler görülür.
  • Hasta yatağını özel tasarım olarak sağlamamız, hasta yatağı ücretlerine doğrudan etki eden önemli bir durumdur. Yatağın; kişiye ait olan boy durumuna, kilo durumuna, ebatlara göre tasarlanması özel bir süreç gerektirir. Bu durum da ücretin değişim göstermesine neden olur.
  • Yatağın sahip olduğu diğer özellikler, ücrette yaşanacak farklılıklara neden olabilir. Özellikle sağlamış olduğumuz hasta yatağı seçeneklerinin çok olması, her hasta yatağının ayrı özelliklere ve kolaylık sağlama imkanına sahip olması, ücreti etkiler.
Dikkatinizi Çekebilir ;  Oksijen Konsantratörü Su Kabı Fiyatları

Bu durumlar başta olmak üzere, hasta yatağı ücretlerine etki eden farklı konular söz konusu olabilir. Bazı durumlarda yatağın özelliklerine bağlı olarak, bazı durumlarda da enflasyon gibi elde olmayan nedenlere bağlı olarak ücretlerimizde değişimler olabilir.

Hasta Yatağı Fiyatları Nelerdir?

Hasta yatağı fiyatları, yatak çeşitlerine bağlı olarak ifade edebileceğimiz konular arasında gelir. Doğal olarak, her yatak türünün özelliklerine bağlı olarak farklı ücretleri gerektirdiğini söyleyebiliriz.

En sık kullanılan ve hastaya daha rahat hareket etme imkanı tanıyan asansörlü yataklarımız; kiralama ve satma işlemleriyle hizmet verdiğimiz yatak çeşitlerimiz arasında yer alır. Asansörlü yataklar, uzaktan komuta aletleri yardımıyla hem hasta için, hem de hasta yakını için avantaj sağlar. Bu sebeple de ücret olarak diğer yatak türlerinden daha farklıdır. Kiralama olarak temin edilmek istenen asansörlü hasta yatağı, ortalama olarak üç yüz lira ile beş bin lira arasında kira bedeli gerektirir.

Benzer şekilde, satın alınarak temin edilmek istenen asansörlü hasta yatakları; dört bin lira ile elli bin lira arasında değişen ücretlere denk gelir. Asansörlü yatak çeşidinin yanı sıra, farklı yatak çeşitleri için de ücret değişimleri olduğunu söylememiz gerekir.

Düz ve leke tutmaz şekilde temin ettiğimiz hasta yatakları, ortalama olarak üç yüz lira ile yirmi bin lira arasında bir ücrete temin edilir. Omurgayı korumaya yardımcı ve yatak yarası oluşumuna engel olacak nitelikte olan yataklarımız ise ortalama olarak altı yüz lira ile yirmi bin lira arasında değişik ücretlere temin edilir.

Hasta Yatağı Fiyatlarında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Hasta yataklarına dair olan fiyatlar konusunda, fiyatların ödenmesi konusunda da çeşitli imkanları sağlıyor olduğumuzun bilinmesi gerekir. Ödeme esnasında yapılacak olan nakit ve kart ile ödeme seçenekleri, taksit imkanı ile müşterilerimize kolaylıklar sunuyoruz.

Yıllardır Bu Sektörde Hizmet Veriyoruz

Medikal malzeme satış, kiralama ve servis işlemlerinde yıllardır hizmet veren ekibimiz, aradığınız tecrübeye sahiptir. Solunum cihazı, hasta yatağı ve wc sandalyesi gibi ürünler konusunda şirket bazında çözüm odaklı hareket eden Medikalblog online sipariş işlemlerinde kolaylık sağlamaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Türkiye Oksijen Konsantratörü Fiyatı

Evden çıkmadan hasta yatağı evinize sipariş etmek için müşteri hizmetlerimizi aramanız ve istediğiniz model özelliğine sahip yatağı sipariş etmeniz yeterlidir. Kiralama işlemlerinde müşterimiz sadece kiralama ücreti ödemektedir. Elemanlarımız yatağı getirip kurmaktadır ve teslim alma işlemini yine elemanlarımız gerçekleştirmektedir.

Sıkça sorulan sorular?

KOAH hastaları için oksijen makinesi fiyatları

5lt oksijen solunum cihazları 3000 tl den başlar marka ve ithal edilen ülkeye göre fiyatları 9000 tl ye kadar mevcuttur.

Oksijen Konsantratörü Fiyat

Oksijen solunum cihazları 5 lt ve 10 lt olarak iki farklı makine olarak satışa sunulmaktadır.

5lt oksijen solunum cihazları 3000 tl den başlar marka ve ithal edilen ülkeye göre fiyatları 9000 tl ye kadar mevcuttur.

10lt oksijen solunum cihazları 9000 tl den başlar marka ve ithal edilen ülkeye göre fiyatları 18000 tl ye kadar mevcuttur.

KOAH oksijen seviyesi Koah hastalarında oksijen kaç olmalı?

Koah hastalarında hastalığın durumuna göre oksijen durumu (KOAH oksijen seviyesi) değişim gösterebilir, oksijen satürasyon ölçümünü pulse oksimetre cihazı ile ölçüm yapılır, sağlıklı oksijen seviyesi 92-98 olmalıdır.

KOAH hastaları için Oksijen Tüpü fiyatları

Solunum hastalarının ister sgk ister kendi imkanları ile temin etsin ev tipi oksijen tüpü 5 lt veya 10 lt olarak medikal (Medikalblog) firmalardan tedarik edebilir.

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabit Tel : +902163498080

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905539554343

instagram, 
https://www.instagram.com/oksijenkonsantratoru/

Linkedin, 
https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-922391113/

Twitter, 
https://twitter.com/hizlimedikal 
 
Facebook, 
https://www.facebook.com/oksijenkonsantratoruventilatornebulizator

Youtube : 
https://www.youtube.com/watch?v=fEotGdwoW0M

Bataryalı taşınabilir oksijen konsantratörü fiyatları ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905539554343

Medikal Blog Store Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Gsm : +905302865343

Mail : mosspahastayatagi@gmail.com

oksijen-konsantratoru
  • oksijen-konsantratoru
  • Solunum cihazlarını Türkiye yaşam şartlarında Medikalblog Store olarak en iyisini, en uygun fiyatta müşterilerimize temin etmekteyiz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonBizi Arayınız...