2.El Oksijen Konsantratörü Fiyatları İstanbul

2.El Oksijen Konsantratörü Fiyatları İstanbul ✔️

2.El Oksijen Konsantratörü Fiyatları İstanbul

Hastaların bakımında hasta yatakları lüks değildir. Yatağın kullanım kalitesini ve fonksiyonel özelliğini değerlendirdiğiniz zaman sıradan yataklardan çok daha kullanışlıdır. Hastalara özel tasarlandığı için bakıcıların da işini çok kolaylaştırır. Hastanın beslenmesi, wc ihtiyacı ve taşınması gibi işlemlerde pratik olduğu için tercih edilmektedir.

2.El Oksijen Konsantratörü Fiyatları İstanbul

Hasta Yataklarıyla Diğer Medikal Ürünlerle Uyumlu

Seyyar yemek masası, seyyar wc sandalyesi ve tekerlekli hasta yatakları, hasta bakımını kolaylaştıran ürün seçeneklerimizdir. 2.el oksijen konsantratörü fiyatları İstanbul aramalarında sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Medikal ürün satışında bizi her zaman için arayabilirsiniz. Solunum cihazı ve serum malzemeleri hasta yataklarında çok daha rahat kullanılır. Sitemizde yer alan ürünler ev tipi karyola, motorlu, kumandalı ve manuel modellerdir.

2.El Oksijen Konsantratörü Satış Fiyatları İstanbul

Bütün bu modellerin ortak noktası hastaların ihtiyacını karşılaması ve hastanın tedavi süresi boyuncu ihtiyacı olan rahatlığı sağlamasıdır. Mosspa Hasta Yatakları, hasta yatağı sipariş işlemlerinde güven, kalite, pratik çözüm seçenekleri ve güncel online satış yöntemleri ilk sırada değerlendirilmektedir. 2.el oksijen konsantratörü fiyatları İstanbul güncel bir şekilde değerlendirilmektedir. Cihaz alımlarında işin ehlini tercih etmek önemlidir.

Ev Tipi Motorlu Kumandalı Hasta Yatakları

2.el hasta yatağı fiyatları

Hasta Yatakları Kolay Kullanım İmkanı Sunmaktadır.

Hastanelerde görmeye alıştığımız hasta yatakları, medikal dünyasının en popüler malzemesidir. Hastanelerde ameliyat, muayene, bakım ve taşıma gibi işlemlerin kolay bir şekilde yapılması bu yataklar sayesindedir. Hastanın karga tulumba taşınması, yemeğinin tepside verilmesi ve sürekli yastığının değiştirilmesi hastanın iyileşme süresini uzatır ve bakıcılar için problemdir. 2.el oksijen konsantratörü fiyatları cihazın markasına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat değişikliği için bizi aramanız yeterlidir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Konsantratör Fiyat 0530 286 53 43

Sağlık Bakanlığının prosedürüne uygun olması nedeniyle kullanılan bütün malzemeler sağlıklıdır. Plastik kısımların silinmesi ve metal kısımların silinmesi gibi konularda bu yatakların kullanım kalitesi maksimum seviyededir. Yataklarda kullanılan plastik, tekstil ve metal kısımlar kanserojen madde içermemektedir ve kolay silinebilir. Temizlik maddeleriyle çok iyi bir şekilde temizlemek mümkündür.

2.El Oksijen Konsantratörü Fiyatları İstanbul Alan Yerler

Ürün Kataloğumuzu İnceleyin

Hasta yataklarının yanı sıra solunum cihazı ve benzeri konularda da şirketimiz yardımcı olmaktadır.

Ürün kataloğumuzda;

  1. Hastaların wc ihtiyacını karşılayan lazımlıklı yataklar, özel tasarımlıdır ve hastanın rahatı için tasarlanmıştır.
  2. Tuvaletli sandalyeler, wc ihtiyacının rahat bir şekilde giderilmesi için tasarlanmıştır.
  3. Solunum cihazı ve hasta yatakları uyumlu özelliklere sahiptir. Bütün bu ürünleri adresimize sipariş edebilirsiniz ve istediğiniz süre zarfında teslimat gerçekleştirebilirsiniz. Teslimat işlemlerinde verdiğiniz adresi dikkate alarak hareket ediyoruz. Ekibimiz adresinize gelmeden önce telefon açarak evde olup olmadığınızı teyit etmektedir. Evde olmadığınız anlaşılırsa ileri bir tarihe yeni bir randevu verilmektedir.

Medikal ürün satış işlemlerinde prosedürü takip eden şirketimiz, güvenli satış işlemi için gerekli bütün işlemleri takip etmektedir. Satış işlemlerinde yeni nesil yöntemleri ilk aşamada değerlendiren ekibimiz, 12 ay boyunca hizmet vermektedir. Sitemizi 7/24 ziyaret edip isteklerinizi iletebilirsiniz.

Hasta Wc Tuvalet Klozetli Sandalye

Hasta Wc Tuvalet Klozetli Sandalye

Satış işlemlerinde güncel online seçenekleri değerlendiren personel ekibimiz, siparişlerinizi anlık takip etmektedir. Sipariş işlemlerinin yerinde takip edilmesi ve siparişin yerine ulaştırılması gibi bütün konularda güveni yöntemler tercih etmektedir. Ürünlerimiz kontrol edildikten sonra teslim edilmektedir.

2.El Oksijen Konsantratörü Fiyatları İstanbul Satan Yerler
Salgına Karşı Tedbirler Maksimum Seviyede

Corona salgını nedeniyle ikinci el satış işlemlerinde hijyenik konuların önemi daha da arttı. Şirketimiz ikinci el hasta yatağı sipariş işlemlerinde öncelikle dezenfekte kimyasallarıyla temizlik işlemi yapmaktadır. Kullandığımız kimyasallar güvenli olmakla birlikte salgın hastalıkların önlenmesinde ciddi anlamda çözüm üretmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  10 Litrelik Oksijen Makinesi Hikoneb ✔️

Medikal ürünlerin dezenfekte edilmesi, temizlenmesi, teslimatı ve geri alınması gibi bütün işlemler ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Elemanlarımız dezenfekte işlemlerinin yanı sıra arızalı yerleri de kontrol etmektedir. Ürünlerin bakımı ve onarımı yapıldıktan sonra müşteriye teslim edilmektedir ve teslim alınırken de ürün kontrol edilmektedir.

Hastaların rahat etmesi için özel olarak imal edilen bu yatakları sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizde ürünlerin fotoğrafları gerçeği yansıtmaktadır. Kiralama ve satış gibi konularda müşteri hizmetlerimiz günün her saatinde müşteri talebini değerlendirmektedir. Servis işlemleri, ödeme seçenekleri ve teslimat gibi bütün konularda Ekonomik Fiyat Hasta Yatakları çözüm odaklı hareket etmektedir.

2.El Medikal Oksijen Konsantratörü Fiyatları İstanbul

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabit Tel : +902163498080

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905539554343
instagram, https://www.instagram.com/oksijenkonsantratoru/
Linkedin, https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-922391113/
Twitter, https://twitter.com/hizlimedikal 
Skype, live:hizlimedikal 
Facebook, https://www.facebook.com/oksijenkonsantratoruventilatornebulizator
Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=fEotGdwoW0M

Bataryalı taşınabilir oksijen konsantratörü fiyatları ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905539554343

Medikal Blog Store Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Gsm : +905302865343

Mail : mosspahastayatagi@gmail.com

Medikalblog Store
Medikal Kozmetik Tekstil İthalat 
İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. 
Adres : Fetih Mah. Somuncu Baba Sokak No:53/A/B
Ataşehir- İstanbul / Türkiye
Mail: medikalblogstore@gmail.com
Telefon : 02164052525 – 02164052545
Whatsapp Mobil : 05302865343 – 05323779307

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir